2024. prilis 25. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2024     www.bajabela.hu Éber Sándor freskója

Diákönkormányzat Bélap Könyvtár Iskolarádió Zenei élet Színistúdió Csónakház Humor Gyermekvédelem

Csónakház

A III. Béla Gimnázium csónakházának házirendje

Kik használhatják a kenukat?

Bélás diákok, tanárok és dolgozók térítés nélkül használhatják a csónakház eszközeit, a kresz és az iskola szabályzatában előír korlátozásokat szigorúan betartva.
18 évnél fiatalabb diákok csak írásos szülői engedély leadásával használhatják önállóan a kenukat.
A kenu kormányosának a vízi közlekedés szabályai szerint 16 évesnél idősebbnek kell lennie.
14 évnél fiatalabb diák csak nagykorú felügyeletével szállhat vízre.

Hogyan használhatják a kenukat?

Fel kell venni a kapcsolatot messengeren Masa Györggyel, legalább a kenuzást megelőző napon.
Időpont egyeztetés után az ügyeletes diák adja ki a kenukat.
A kenut sötétedésig vissza kell hozni.
Hosszabb kölcsönzés esetén a felügyelő tanárt kell keresni.
A kenukat és a hozzá tartozó sporteszközöket rendeltetésszerűen kell használni.
A kenu kötelező felszerelése: kötél, mentőmellény (viselése kötelező!), szivacs.
A kenut a végén ki kell takarítani.

Ha még nem jártál nálunk, akkor könnyen megtalálsz minket a google térkép segítségével.

Letölthető szülői nyilatkozat