Versenyeredmény 2023. december 11.
A Tolsztoj Társaság immár több mint egy évtizede teremt lehetőséget a legkiválóbb orosz nyelvet tanuló, és az orosz kultúra iránt érdeklődő középiskolás diákok számára, hogy évente találkozzanak a Lakiteleki Népfőiskolán, és összemérjék tudásukat. A hétvégén megrendezett idei orosz nyelvi és műveltségi vetélkedőn iskolánk csapata az 1. helyet szerezte meg. A csapat tagjai - Blank Berta (11.C), Kovács Kristóf (12.D) és Varga Benjámin Erik (12.C) - az orosz kultúra különböző területeire (irodalom, történelem, képzőművészet, zene, néprajz) kiterjedő színes, izgalmas feladatokat kaptak. Megoldásaikban megcsillogtathatták sokrétű ismereteiket, olvasottságukat, kreativitásukat.

Gratulálunk nekik!