Versenyeredmény 2024. februr 09.
A Bendegúz Gyermek - és Ifjúsági Akadémia által általános iskolák 2-8. osztályos tanulói számára meghirdetett matekÁSZ matematikai tanulmányi versenyen iskolánkból Lajdi Horka 7.A osztályos tanuló és Hársch Adrián 7.B osztályos tanuló bejutott a vármegyei fordulóba. Az országos döntőre tavasszal kerül sor. A versenyen kreatív, játékos és gondolkodtató matematika feladatokkal találkoznak a tanulók. A verseny célja a matematikai készségek fejlesztése, a matematika sokszínűségének megismertetése, az érdeklődés felkeltése a matematika szépségei iránt. Felkészítő tanáruk Steingártné Molnár Mária. Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!