2024. mjus 15. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2024     www.bajabela.hu Éber Sándor freskója

BÉLAP 2010. december 14.
Megújult külsõvel, színes borítóval jelent meg az iskolaújság. A szerkesztõknek nagy dicséret jár, hiszen a tördelés, szerkesztés nagyon igényes munkáról árulkodik.
Érdemes kezetekbe venni a lapot, sok izgalmas olvasnivalót találtok benne.
A tartalomból:
A DÖK köszöntõje - TÁMOP-3.1.4...? - Sportsiker (kosaraslányok kínai útja) - CARE (Törõdj azzal, amivel még lehet!) - Gólyabál (értékelés) - Diákhitel (Féljünk - e tõle?) - Critical Mass - Egy Kiss "Komoly" Ádám (Stand Up Comedy humoristája magáról) - Az ölelés világnapja - I. Ifjúsági Olimpia (Uglik Szimóna Szingapúrban) - Marosvásárhelyi látogatók - Pontokra fel, bélások! (Nyerjen a mi iskolánk) - Az iskolapadtól Brüsszelig (Rácz Andrea és Tóth Klaudia a "Légy kreatív" pályázat díjazottjai) - "Bélás imakör" - Appel Dóra angol nyelvû riportja Cser Jeremyvel - Tetszik az iskola (7. és 9. évfolyamosok közérzetérõl)

Keresd a BÉLAP-ot a terjesztõknél. Ára 70 forint (változatlanul)